Term CSV Export Import (4.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: About
te: గురించి
