Term CSV Export Import (4.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: About
th: เกี่ยวกับ
