Term CSV Export Import (4.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Input
vi: Đầu vào

en: About
vi: Giới thiệu
