Term CSV Export Import (4.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ
