Term CSV Export Import (4.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Name
es: Nombre

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: About
es: Acerca de
