Term CSV Export Import (4.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Next
he: הבא

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: About
he: אודות
