Term CSV Export Import (4.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: About
id: Tentang
