Term CSV Export Import (4.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Next
it: Seguente

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Name
it: Nome

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: About
it: Informazioni
