Term CSV Export Import (4.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: About
ku: دەربارە
