Term CSV Export Import (4.0.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт
