Term CSV Export Import (4.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Next
ps: بل

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: About
ps: په اړه
