Term CSV Export Import (4.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: About
ru: Информация
