Term CSV Export Import (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: About
sl: O modulu
