Term CSV Export Import (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: About
tr: Hakkında
