Term CSV Export Import (8.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: About
oc: A prepaus
