Term CSV Export Import (8.x-2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Input
uk: Ввід

en: About
uk: Про модуль
