Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: About
ar: حول
