Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: About
be: Аб
