Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Next
bg: Още

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт
