Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: About
bn: সম্পর্কে
