Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi
