Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo
