Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Next
de: Weiter

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Import
de: Importieren

en: Export
de: Exportieren

en: About
de: Über
