Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu
