Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Name
fr: Nom

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Input
fr: Entrée

en: About
fr: À propos
