Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: About
hr: Opis
