Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт
