Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: About
km: អំពី
