Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: About
lt: Apie
