Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി
