Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх
