Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्
