Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter
