Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: About
sk: Informácie o
