Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: About
ta: பற்றி
