Term CSV Export Import (8.x-3.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: About
ug: ھەققىدە
