Taxonomy Term Glossary (4.2.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Close
hi: बंद करे

en: Glossary
hi: शब्दकोष

en: Loading...
hi: लोड हो रहा है...

en: About
hi: के बारे में
