Taxonomy Term Glossary (4.2.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Fields
fa: فیلدها

en: Close
fa: بستن

en: Glossary
fa: واژگان

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: About
fa: درباره
