Taxonomy Term Glossary (4.2.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Fields
eu: Eremuak

en: Close
eu: Itxi

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: About
eu: (r)i buruz
