Taxonomy Term Glossary (4.2.0-alpha8) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Close
km: បិទ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: About
km: អំពី
