Taxonomy Term Glossary (4.2.0-alpha8) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Close
ta: மூடு

en: Glossary
ta: சொற்களஞ்சியம்

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: About
ta: பற்றி
