Taxonomy Term Glossary (4.2.0-alpha9) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: title
sv: titel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Fields
sv: Fält

en: Close
sv: Stäng

en: Glossary
sv: Ordlista

en: Loading...
sv: Laddar...

en: About
sv: Om

en: Description attribute
sv: Attribut för beskrivning
