Taxonomy Term Glossary (4.2.0-alpha9) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Close
ug: يېپىش

en: About
ug: ھەققىدە
