Taxonomy Term Glossary (4.2.0-beta1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: title
es: título

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Fields
es: Campos

en: Close
es: Cerrar

en: Glossary
es: Glosario

en: Loading...
es: Cargando...

en: About
es: Acerca de

en: Search type
es: Tipo de búsqueda

en: Description attribute
es: Atributo descripción
