Taxonomy Term Glossary (4.2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: title
fr: titre

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Fields
fr: Champs

en: Close
fr: Fermer

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: About
fr: À propos

en: Search type
fr: Type de recherche

en: Description attribute
fr: Attribut description

en: Vocabulary: @vocabulary
fr: Vocabulaire : @vocabulary
