Taxonomy Term Glossary (4.2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: title
pl: tytuł

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Fields
pl: Pola

en: Close
pl: Zamknij

en: Glossary
pl: Słownik

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: About
pl: O stronie

en: Search type
pl: Typ wyszukiwania

en: Description attribute
pl: Atrybut description
