Taxonomy Term Glossary (4.2.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: title
tr: başlık

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Fields
tr: Alanlar

en: Close
tr: Kapat

en: Glossary
tr: Sözlükçe

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: About
tr: Hakkında

en: Description attribute
tr: Açıklama özniteliği
