Taxonomy Term Glossary (4.3.0-rc1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: title
nl: titel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Fields
nl: Velden

en: Close
nl: Sluiten

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: About
nl: Over

en: HTML tag
nl: HTML-tag

en: Description attribute
nl: Description-attribuut
