Taxonomy Term Glossary (4.3.0-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: title
th: ชื่อ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Close
th: ปิด

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: About
th: เกี่ยวกับ
