Taxonomy Term Glossary (4.4.0-rc1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: title
hu: cím

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Fields
hu: Mezők

en: Close
hu: Bezár

en: Glossary
hu: Szójegyzék

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: About
hu: Leírás

en: Search type
hu: Keresés típusa

en: Description attribute
hu: Leírás attribútuma
